Nula u Mostaru, mnogo bure u Lukavcu

Dva remija u Prvoj ligi FBiH

Još dva susreta Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine odigrana su danas, a nijedna ekipa nije uspjela da stigne do tri boda.

Ekipa Zvijezde ponovo je osvojila bod na gostovanju. Danas je tim iz Gradačca odigrao meč bez golova (0:0) u Mostaru kod Branitelja.

Mnogo više uzbuđenja ponudio je meč u Lukavcu između Radničkog i Novog Travnika, koji je na kraju završio rezultatom 2:2.

Domaći su poveli preko Suljića nakon 17 minuta igre, ali su potom Terzić, te golman Baščelić isključeni. Iskoristili su to gosti, koji su u nadoknadi vremena došli do izjednačenja (1:1).

Gosti su u 48. minuti ostali bez Jusića, da bi tri minute kasnije Musić pogodio za slavlje domaćeg tima i vodstvo od 2:1.

Ipak, sedam minuta kasnije je postavljen konačan rezultat susreta. Pogodio je Petak za konačnih 2:2.