Uvjerljiv trijumf SFK 2000 nad prvakinjama Makedonije

Prva pobjeda bh. šampiona

Igračice SFK 2000 u drugom kolu kvalifikacija za Ligu prvaka savladale su makedonski Kočani visokim rezultatom 7:0.

Već nakon deset minuta igre naše predstavnice su vodile sa 1:0, a pogodak je postigla Armisa Kuć. Pet minuta kasnije na 2:0 povisila je Jelena Hršum.

Nakon dvadeset minuta igre na semaforu je stajalo 3:0, a pogodak je postigla Jasna Đoković. Do kraja prvog poluvremena u strijelce se upisala i Anđela Šešlija.

Na 5:0 početkom drugog dijela povisila je Alisa Spahić, šesti gol postigla je Alma JAšarević. Konačnih 7:0 postavila je Azra Numanović.

U posljednjem kolu kvalifikacione grupe 7 naše predstavnice igraju protiv Alanda.