Četiri penala na meču Rudeša i Rijeke, gosti se provukli

Kup Hrvatske

Nevjerovatan meč odigrali su u osmini finala Kupa Hrvatske Rudeš i Rijeka, a gosti na kraju slave pobjedu nakon produžetaka rezultatom 5:3.

Nakon prvih 45 minuta činilo se kako će Riječani lagano stići do trijumfa. Poveli su golom Gavranovića s penala, da bi potom Mitrović i Andrijašević povećali prednost na 3:0.

Ipak, domaći se u nastavku vraćaju u meč. Topić koristi čak tri penala koja su dosuđena za domaće, te odvodi susret u produžetak.

Tamo se ipak bolje snalazi Rijeka. Šofranac i Gorgon su spriječili senzaciju i Rijeka ide mešu osam.

Hajduk je uz dosta problema slavio u Solinu s 2:1.

Domaći su vodili u prvom poluvremenu dolom Jelavića, ali su Erceg i Futacs preokrenuli u nastavku za prolaz Hajduka.

Slavila je na gostovanju i Lokomtiva i to protiv Vinogradara rezultatom 2:1.