Hušidić asistirao u trijumfu LA Galaxyja

Toronto poražen sa 4:0

Fudbaleri LA Galaxyja sinoć su u sklopu američke MLS lige savladali na domaćem terenu Toronto rezultatom 4:0.

Aktuelni šampion iz Los Angelesa prvi gol je postigao u devetoj minuti susreta. Siguran izvođač s bijele tačke bio je Keane, koji je u 41. minuti nakon asistencije Hušidića povisio na 2:0.

Keane je na treći pogodak čekao do 59. minute, da konačnih 4:0 postavio je Lletget u posljednjim sekundama drugog poluvremena.

Inače, bh. internacionalcu Adisu Hušidiću ovo je bila treća asistencija u dosadašnjem dijelu prvenstva, a na svom kontu ima i dva pogotka.