Remek djelo Dos Santosa

Kakva golčina fudbalera Villarreala

E. Čaušević

Fudbaler Viktorije iz Plzena večeras na domaćem terenu igraju protiv Villarreala.

U sjajnoj utakmici u Plzenu nakon sat vremena igre rezultat je izjednačen, 2:2. Domaći su do vodstva stigli u osmoj minuti kada je iz penala pogodio Kolar, da bi u finišu prvog dijela na 1:1 izjednačio Bakambu.

Potražite više informacija na temu Liga prvaka:

U 62. minuti utakmice Jonathan dos Santos postigao je eurogol. Nekadašnji igrač Barce uz pravo remek djelo savladao je golmana Plzena za 2:1. Ipak, samo tri minute kasnije domaći su preko Kovarika poravnali na 2:2.

goal Plzen 1 - 2 Villarreal - - 10-12-2015 by footballnewss