Zaragoza do pobjede u finišu

Primera

U prvim utakmicama 31. kola španske fudbalske Primera lige pobjede su ostvarile Granada i Zaragoza.

U derbiju začelja, Granada je slavila sa minimalnih 1:0 u gostima kod Racinga u Santanderu. Gol odluke postigao je u samom finišu utakmice Siqueira i to sa bijele tačke.

I Zaragoza je do punog plijena došla u posljednjim trenucima utakmice u Gijonu. Helder Postiga pogodio je mrežu domaćina u 37. minuti za vodstvo Zaragoze, ali je Eguren u četvrtoj minuti drugog dijela vratio stvati na početak.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Vrijedna tri boda Zaragozi u samom finišu utakmice donio je Latifa za konačnih 2:1.