Zlatan pokorio Marseille, Di Maria za pobjedu

Gol i asistencija Ibrahimovića

Fudbaleri PSG-a savladali su na gostovanju u velikom francuskom derbiju ekipu Marseillea s 2:1.

Ponovo je junak Parižana bio fantastični Zlatan Ibrahimović, koji je večeras postigao gol i imao je asistenciju.

Odlično su gosti otvorili meč. Već u drugoj minuti Zlatan pogađa za 1:0 na asistenciju Maxwella, da bi ipak Marseille stigao do poravnanja pogotkom Cabelle u 25. minuti.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, da bi u nastavku PSG ipak uspio da dođe do nove pobjede.

Igrala se 71. minuta. Ibrahimović se sjajno snalazi, dodaje loptu do Angela Di Marije, a Argentinac lijepo pogađa za konačnih 2:1.