Cibulkova najbolji primjer da nikada ne treba odustati

Gubila 6:0, 3:0, pa pobijedila

Slovakinja Dominika Cibulkova napravila je veliki preokret danas na meču WTA turnira u Madridu.

Cibulkova je igrala protiv Francuskinje Caroline Garcije i već su je otpisali sredinom drugog seta, ali ona se nije predavala.

Slovakinja je prvi set izgubila sa 6:0, gubila je 3:0 u drugom setu i onda je krenula njena serija. Dobila je drugi set sa 6:3.

U trećem setu nije bilo brejkova do 10. gema, kada je Garcia napravila duplu servis grešku i poklonila pobjedu Cibulkovoj.

Naredni protivnik za Cibulkovu bit će Ruskinja Pavljučenkova, koja je bez borbe prošla dalje, nakon što joj je Italijanka Giorgi predala meč.