II Otvoreni turnir za sub kadete

Vitez

M. Skaka

U nedelju 08.11.2009. godine u Vitezu je održan II Otvoreni turnir za sub kadete i sub kadetkinje. Učestvovalo je 45 sub kadeta i 31 sub kadetkinja. Nakon igranja po grupama igrači su nastavili takmičenje na ispadanje tj. nokaut sistemom.

Kod sub kadeta u finalu su se sastali Adis Muharemagić Kreka-Tuzla i Aljoša Janković Borac Raiffeisen Bank - Banja Luka. Adis Muharemagić je ubjedljivo sa 3:0 savladao Aljošu Jankovića. Treče mjesto osvojio je Tarik Mešetović iz Ilijaša, a 4. mjesto pripalo je Mihailović Luki iz Banja Luke.

5-8. Malinović Bojan        STK Borac Raiff.Bank – Banja Luka

Kod sub kadetkinja najviše uspjeha imala je Azra Hadžihajdić iz Kreke Tuzla koja je u finalu nakon velike borbe pobijedila Eldu Šehić iz sarajevskog Željezničara sa 3:2. Treće mjesto pripalo je Ahmetović Azri iz Kreke Tuzal, 4. mjesto Jelici Jovičić iz Elan-Šekovići.