Hahaa kako mrzim City, ali posle večeras postaju mi manje mrski, kako su iz****li Simeonea i antifudbal na njihov način, pa one provokacije, valjanje nekoliko puta, zadržavanje lopte pa onaj žuti mahrezu za zadržavanje, pa on jos jednom trznu i ostavi onda drugom da izvodi prekršaj hahaa predivno!!! Hvala Pep za ovo. Samo nek si cigane izbacio, i to donekle malo i na njihov način, živ mi bio majstore.
Uzbudljiva utakmica steta sto nije bilo golova
@ubnt2 majmuuneee vidio ti tekme nisi
ubnt2
ubnt2
@user1576541640 Hajde, čekaj, majke ti,evo pardoniram zbog posvanja, inače ne psujem, ali kako ti možeš znati da li sam gledao ili nisam majke ti? Znam ja , bilo je pakaša i s jedne i s druge strane, ali volim kad ispadne anti-fudbal...
@ubnt2 tema rasprave nije bila da li volimo kada ispdne anti-fudbal (inace i ja volim kada ispadne anti-fudbal kao i svak normalan) a Atletico je sinoc zasluzio barem gol da dadne jer su napadali i bili bolji citavo drugo poluvrijeme a i zadnjih 10 minuta prvog poluvremena..natjerati onakav City da se brani po meni zasluzuje barem jedan gol ako nista.
ubnt2
@user1576541640 Ne ne, ako i mene to pitaš ok, stvarno jesu zaslužili dati gol...Vidi se da se nismo razumjeli.City se valjao na terenu, baš onako ciganski čuvali vrijeme, ali kažem da tu ima i Atleticovog masla.Nepotrebno udaranje, pljuvanje, gađanje...CIGANLUK i s jedne i s druge strane i tjt.(P.S. kažem volim gledati kako ispada Simeoneova foramcija 5-5-0.
Edin Merlin
Dvije utakmice i nisu uspjeli da daju gol. Svako kriv samo Simeone,njegov anti fudbal nisu.. MRŠŠŠ
IvanKing
Drago mi je da je baš Atletico izgubio na takav način, hoće se oni izlezavati i glumatati protiv svih ostalih ekipa eto im sada sve zauzvrat
snupi
Pojedinim na ovom portalu treba J blokirati. Kakva nepismenost.
Adrian
Finale Liverpool Real Madrid.
King_Kenny
@Adrian ...ne moze Real izbaciti City ni pod razno,nemaju kvalitet...da je finale i jedna utakmica mozda bi i mogli,ali u 2 nikako.
Adrian
Ma ima da se istopi plastika kao PSG i Chelsea, **** vas City više.
Goran86
Bez ispaljenog metka. Na kraju im sudija kriv
Sars33
Svima je neko kriv, samo da znam dok kod je ovaj Simeone ziv, prezirat cu ga... nema, picka mala
Goran86
A kazu najbolje placeni trener sutanja balona
saju701
Jad i cemer od City igre ovaj Atletiko da je imao malo vise koncentracije u zavrsnici bilo bi 3 komada lagano.Liverpool jaca i bolja ekipa koja uzima LP.
Sars33
Kume ba, kakva tri komada? Pa Atletico samo moze iz kontre zabit i nikako drugacije, jer se likovi 80 minuta brane, postave bunker, stave 6 igraca u sesnaesterac bukv i ocekujes da City nesto napravi? Daj majke ti ne seri
King_Kenny
@saju701 ...ne leze oni Liverpoolu nikako,jer Liverpool igra otvoreno i sa ofanzivnim bekovima sto ostavlja prostora zs kontre Cityju,vidjelo se to i u nedjelju,a i stoperi su prespori za ove napadace koji se ubacuju u prostor.
saju701
Ne seri,City prelezao utakmicu.
IvanKing
Koju si ti gledao utakmicu u nedjelju majko mila, čovjek čitav život navija za Liverpool i priznaje da je City prvi favorit mucni tom glavom malo da ne bude samo para u njoj
Chupomoting
Mozda je covjek samo iskren, mozda iznosi svoje mišljenje bez obzira sto je navijač Liverpoola? Ono jest navijački navijas za jedan klub u sto se tebe tiče niko nije jaci od njega za tebe, ali u sustini uvijek ima jaci od jaceg. City je nadigrao Liverpool u nedelju (tacka).
King_Kenny
@IvanKing ...ja sam rekao da ne lezi njihov stil igre Liverpoolu,a ne da su prvi favoriti...jedna odvrijetkih ekipa koja je imala posjed i veci broj pasova od Liverpoola i to u obje utakmice...uglavnom j*beni su pravo.
visokohz
SAVIĆ=konjina
Bavarac1312
A Boga mi i igračina!
irnes4
Savic prava o****na Mangup nad fodenom Volio bi da naidje na nekog kao ibrahimovic pa da te nasamara i bradicu u supak navuce
Skopidoo
sramotno sudjenje ako ijednu ekipu mrzim onda je to city bas zbog ovog veceras
Sars33
Kako ce dati gol, kad ovaj Simeone pica mala... postavi odbranu svu u sesneatercu i kako zabit gol, nek je ispo, drago mi ne mogu opisat
Bavarac1312
Zaslužio je Atletiko bar produžetke, momci su srce ostavili na terenu...još nadoknada smješna, nije se 3min aktivnog fudbala igralo u nadoknadi. Loše suđenje u režiji Sibert-a!
user1613662710
Sta je zasluzio bgt,bolji city deset puta ovaj se zatvori protiv Levante a ima igrace vrhunske ,sramota je igrat na ovakav nacin
Bavarac1312
Večerašnjom predstavom su zaslužili, definitivno, produžetke. Momci ginu na svaku loptu, srcem igraju za klub, ne ove šejkove balerine... Plastika ostaje plastika!!!
Sars33
@user1613662710 Ovaj Simeone takticar kao Moruinho, istu taktiku drzi godinama, pa kako da ga ljudi vole, treba njega namlatiti pravo, pica mala
Sars33
@Bavarac1312 Kume moj, platika ti je Atletico ziva plastika, pa kako nece ginuti kad oni sami znaju da ne mogu dati gol, jedino neka kontra neka ne moguca kontra iz kojeg ce dati gol... 80 minuta se brane i dodu pred kraj tekme kao ginu nesto, prljavi su oni, simuliraju, prave faul dzabe, igraju pickasto i to ti nije plastika? Ma to treba sve posutat uzduz i poprijeko
Bulle
Kakva utakmica, dugo nije bilo zanimljivo ovako!!
ubnt2
Pa reci da nisu CIGANI.Gube 1-0 i trebaju sve karte baciti u napad, oni se brane.
DamirS
Šta si ti gledao, matere ti?
ubnt2
@DamirS De ba jerane, to što su zadnji 20 minuta krenuli malo ofanzivnije ne znači da gube titulu cigani.
ubnt2
@DamirS Naravno brate mislim na Atletico...
King_Kenny
@ubnt2 ...tako se ne igra protiv ekipe koja ima najubojitiju kontru u Europi,to bi bilo samoubistvo...odlicno je je ovo Simeone takticki odradio i na kraju se zamalo isplatilo.
Sars33
@DamirS Vidi, taktika "80 minuta se brani, postavi bunker, ostale minute napadaj" oni jedino iz kontre mogu dati gol, jer nema sanse nikako drugacije, Simeone takticar moga kurca
@ubnt2 druže daj broj dilera majke ti..ti ba nisi normalan, sta si ti gledo?
ubnt2
@King_Kenny Dobro jest, kažem, zadnjih 20 minuta Atletico je ofanzivnije krenuo, ali na koga ti tačno misliš?
ubnt2
@user1576541640 Narode, jeste li vi maloumni? Znate li čitati? Mislim na Atletico, ATLETICO panglune...Haj reci da su igrali otvoreno cijelu utakmicu (od 80' minute nešto krenuli malo ofanzivnije)...Ne budi te glupi.
ubnt2
@user1576541640 I kad kažem da gube 1-0, mislim u ukupnom rezultatu...(1-0 za City u prvoj tekmi), Atletico parkirao bus opet kod gola, ali to nije slučaj samo City veći kad igraju protiv Elche-a...De mi majke ti pokaži kako se prebacuje na Arenu pa da mogu naći tekmu i gledati.
DamirS
E moj Simeone, imaš ekipu koja je u stanju pritisnuti takvu ekipu kao što je Man City a ti godinama samo bunker igraš.
Comandini
Atleticu samo Emery treba kao trener za velike domete.
Icardi072
FahroKonjHodzic
ovi siti nije nizasta sve same testere igraju za njiha et kad je i atletiko bijo puno bolji
Sars33
De prvo nauci pisat, drugo jesil gledo tekmu... Simeone sagradi bunker u sesneastercu i kako mu dati gol, reci mi ti?