Sramota u punom smislu riječi
Antologijski debakl Borca: Bh. fudbalu su Banjalučani priredili nezapamćenu blamažu
Komentari (59)
molba autoru, andorci ipak nisu amateri, članci njihovih medija i kluba to potvrđuju; nekad bili, par godina koriste mlađe lokalne igrače i strance španskih nižih liga; niko od njih nije zaposlen da bi bio amater zvanično, ko što nisu ni Hamrun, KI, Escaldes, dobro poznati BIH klubovima; čak ni sanmarinci više nisu potpuni amateri, koristite atribute "mali, senzacionalno, šokantno, ali baš taj citirani je kriv".
Hvala i pohvale za veliku većinu ostalog sadržaja.
Gledao sam citavu utakmicu.Realno ako ovako igra Santa Coloma ovo je klasa vise od nase lige,nisu ovo nikakvi konobari i tesari,sigurno bi dobili glat svaku nasu ekipu.Takticki,Tehnicki,Kontrola lopte,Tacni pasovi sve je jedan veci nivo od nase lige.Jedino ako nisu imali neku ludu noc i ludu utakmicu
Šta Vas boli briga, biće Borac ove godine opet prvak, Imate komplet kerove u sudijskoj organizaciju NS BIH i ostalu svitu.na čelu sa V i c o m, a ova bruka nebi trebala da ikog pogodi u NSBIH. Hoće li se iko ikada zapitati šta radi naš NSBIH, Halooo Andora, hej Andora....., jesmo li dobro pričitali ANDORA. Nije nikakav Celtic, Besiktaš , Atalanta itd
Niste prijavljeni