Hotić junak Cerclea

Savladali Eupen

H. Zilić

U 22. kolu belgijske Jupiler lige, Cercle Brugge je upisao vrijedna tri gostujuća boda.

Cercle je sa 0:2 savladao Eupen, a jedan od junaka bio je bh. fudbaler Dino Hotić.

Nakon prvog poluvremena bez golova u drugom poluvremenu je bio mnogo bolji fudbal, a Cercle do vodećeg gola dolazi u 77. minuti preko Somersa.

Trijumf gostiju četiri minute kasnije svojim golom ovjerio je Dino Hotić.

Potražite više informacija na temu Jupiler league:

U sastavu Eupena u ovoj utakmici nije bilo Smaila Prevljaka.

Cercle je sada na desetoj poziciji sa 28 bodova, dok je Eupen na 12. mjestu sa 25 bodova i ovo im je bio četvrti poraz u nizu.

Lewa_9
"Junak" jer je zabio nebitan penal za 2-0?
1 6
Krosteutegurovic
Kako nebitan, pa da je promašio onda je veća šansa da protivnik izjednači na 1:1, a ovako je osigurao pobjedu svojoj ekipi.