Frane, po tvojim komentarima i ne kulturi u njima može se zaključiti tko je glup. Vrijedjati i nazivati nekoga glupim i najsiromašnijim može samo ne vaspitana osoba.
Pa kakvu korist ima Velež?Pa i penal čist nije dosudio a faul Jakovljeviću koji se zabio u Haskića.Razumijem da mu je brada problem jer strši od usta ko noga.
Raduje me jedna istina da ću opet prvak biti ja, ali nikada, velež neće nikada, livada je uvijek livada. Patite gube, najsiromašniji i najgluplji narode u Europi
Možeš samo pod userom jer znaš da se ne bi mogao vratit na posao, SDA Mostara se žale da Ultrasi tjeraju poslodavce Hrvate da daju otkaze muslimanima hahaha, kakvi paćenici
Plemic puno ti siris ovdje mrznju... nedas nikome da konentarise sudjenje suduje... ti I onaj Frane ovdje ste dosli da siriti mrznju I da se ode od teme... SIPA prati ovo 100%
user nisu oni plemici oni su Spermici,vazda dobijaju po lapini jaki su samo 5 na 1,i to kad biju nekoga ispod 16 godina,hahahaha na sake nas 60 bije njih 200 hahaha
Kako moze Hrvatski klub da igra u drzavi Bosni I Hercegovini i da se bori da bude prvak te iste drzave a mnogi je mrze od vas, a svi slave kad dizu peher drzave Bosne i Herce****e...
da niste pravili sranje sa dronovima i ostalim zločastim naklapanjima, dovodili ministre iz zajedničke vlade da potvrde vaš navode možda bi vam i pomogli da ne odete u federalnu, ovako nek vam pomognu ti ministri i onaj sa kupovnom diplomom.
Je li ikome u savezu palo na pamet da zatraži izvještaj od Frane Jelića da obrazloži svoju odluku? Njegovo objašnjenje bi puno toga otkrilo. To bi ustvari trebala biti praksa da sudije moraju obrazlagati svoje pogrešne odluke i to javno i transparentno.
Pa krivi su oni sto mu daju povjerenje da sudi derbi utakmicu,znaci sudijska organizacija. Jedino ispravna odluka bi bila ponistiti gol i krenuti utakmicu ponovo od tog minuta,a sudiji zabraniti 5 god da sudi
Ma odmah po Jelicu,ono sto je bilbija igrao rukom je od prosle sezone fotomontaza,nije on igrao rukom neznam u sta ste gledali.Falsifikatori i negatori svega.A 2 penala sto nam nije svirao Sunjica lopta pogada u ruku niko nista,onaj konj jakovljevic glavom udara Hasku niko nista.Da je bilo obrnuto jedva bi cekao da ga svira
Frane volis da ti Zrinjski postane prvak drzave Bosne I Hercegovine... zasto taj tvoj um nemoze da prihvati da ste na tlu Bosne I Hercegovine a ne negdje u svovima Hrvatska ili Hrvati
Hebale te krpice ti ko djete majke mi hahahaha.Haj idi sadi krtolu u Jare,pametnije ti je.Evo i plemic je priznao lakrdiju hahahaha.Samo jos bk123 da se OĆITUJE.
OVOM PLEMIĈU ODNOSNO P....U da odgovorim treba da prime deset nije problem ako ste bolji to je ok ali vi kad nemožete nista onda rade sudije sramota ni vi ni borac sumnjam da bih ikad osvojili išta da nije sudija pa ovo je sramota i vas nije ni stid da se oglašavate vjeruj mene bih bilo sramota.
Kažnjen do kraja sezone. Znaci propustit će 13 utakmica. Ako za svaku utakmicu i kad bi bio glavni sudija (a neće) dobije 1000 KM (a ne dobije sigurno), šteta mu je max 13000 KM. Ovako ga Zrinjski zakitio sa 20000 i lik može na godišnji odmor.
Lp
Cuj suspenzija hahahah lik svjesno pogurao svoje. Izbacit vanago iz sudjenja skroz. Dabogda i njega RA sacekali u jednon od tunela kao kolegu iz Zenice.
svim lajatorima u ime kluba kažem da prihvaćamo ponovljenu utakmicu. smije li velež odigrati. popili bi peticu u novoj utakmici i sigurno je ne žele prihvatiti.
Pa sto im sinoc ne uvaliste peticu?
Gotovo je sad. Zrinjskom idu 3 boda.jos jednom se pokazala potreba za angazovanjem stranih sudija na derbi utakmicama i to je to.
Jedino sto Zrinjski i navijaci istog,mogu da urade jeste da priznaju da je sudija ostetio Velez.
Nije ovo ni prvi a ni posljednji put,da sudija odluci utakmicu u BIH ligi.
07 je suspendiran Beus a ne sudac kad su vam poklonili titulu, raspali torpedo čiju je prvu titulu donjeo kapetan NDH Brozović koji je igrao za plemiće dok oni nisu ni postojali, i oni će ti nešto reći
Upravo to, taj penal je promakao war sudijama.
Onaj konj se zapuco u Haskića i svira mu nepostojeći faul, a sto je Šunjić igrao rukom, nikom ništa.
E moje prodane balije.
slijedecu utakmicu ce velezu namiriti bodove protiv Sarajeva, i imaju win-win situaciju ... i saopstenjem je velez dao do znanja da nece protiv vice i mantre
OVOM PLEMIĆU ODNOSNO PIČIĆ sto kometariše da bi primili 5 golova da se ponovi utakmica pa neka prime 10 ali pošteno plemić ****m ti ja sestru dok je takvih ****ica kao sto si ti biće nam ovako da nije sudija ni vi ni borac nikada titule osvoili nebi
Suspenziju je dobio jer je loše izvršio zadatak. Umjesto da za neke sitne prekršaje daje žute kartone a poslije i crveni igračima Veleža, propustio je priliku da ranije riješi utakmicu pa je morao ovako ofirno pred kraj da riješi. Kazlagić, Gigović i Musa to puno bolje rade.