30

Komentari (30)

Salence
Obično Pioli uprska drugo poluvrijeme kad vodi u prvom.Sreća pa nismo poveli 1-0,sreća....Forza Milan!!!
SenadSadikovic
Trpaj konobare. Forza Milan
King_Kenny
...ovog Intera ce Liverpool tako nakantati da ce se toga sjecati vjecno...sa ovakvom supljom odbranom im ne gine 7-8 komada u dvomecu.
IvanKing
Kenny čekaj da ti Materazzi odgovori imao to će biti predobro,zaboravio si spomenuti treću veliku budalu na portalu našeg dragog Klička
Kugla
Koji liverpul zar taj klub jos postoji
Marco_Materazzi
@King_Kenny kakav crni loserpool druze, pa najveci trofej koji vasi igraci mogu podici je africki kup nacija.
King_Kenny
@Marco_Materazzi ...zivi bili pa vidjeli...lose im se pise protiv napada Liverpoola,a Arnold i Robertson ce da prolaze po krilima kad im bude ceif...zao mi je Dzeke,ali slijedi im ozbiljno tamburanje.
saju701
Prije 1-1 gola bio je prekrsaj za Inter ali Var ni da se javi samo pogledali da li je bio ofsajd.
Klicko
Dobra stara talijanska liga.Giroud zabija golove samo kako on zna,niko više.Dobra utakmica
Barberez9
E moj Dzeko, uvijek se nadam da ces protiv ovih „vecih“ eksplodirati ali nista od toga … nije AC Milan Venecia jbg….igras kao i da te nema na terenu
Goran86
Dzeko tanak veceras.
BogatiDijasporac
Mogao je veceras biti besmrtan u crnoplavom dijelu Milana. Ali je zakazao, skroz.
Goran86
Da je veceras zabio 100 %
Glavni krivac za poraz Intera je trener , nije trebao izvlaciti iz igre Perisica i Charaknoglua, cim su oni izasli, igra Intera je pala i napad je postao bezopasan, odnosno ofnazivne igre uopste nije ni bilo. Dzeko takoreci nevidljiv i nije bio puno koristi, cekat cemo opet Dzekin gol nakon sledecih 5 ili 6 utakmica, pa cega novinari opet kovati u zvijezdu.
DamirS
Slažem se 100% za komentar o Džeki. Naš je i volimo ga ali smo počeli golemo pretjerivati, kako je bolji od Lukakua, od Messija.... Nije loš ove sezone ali brat bratu nije ni toliko spektakularan koliko smo mi navikali. Na 30 utakmica ove sezone je dao 12 golova...solidno da ali ne spektakularno.
Hasni
Od lukakaua je bolji za klasu Al messi je messi
@Hasni nije istina da je bolji od lukakua. Za razliku od dzeke lukaku je trco pomago u obrani. Dzeko nevidljiv u obrani. Dok lautaro radi presing. Dzeko hoda umjesto da krene na svog igraca. Vise je proseto ovu utaknicu nego sto je pretrco. Mozes se zalit koliko hoces al tako ti je to
Tako nam i treba kad se idemo braniti protiv mrtvog milana. U prvom poluvremenu najmanje je trebo biti 3-0 da smo tako nastavili u drugom sigurno bi ih pobijedili. Dok smo napadali Milan nije postojao na terenu. Sreca i Maignan su ih spasili!
meepo
@Marco_Materazzi trebalo je biti 6:0 u prvom poluvremenu :) Kakve nebuloze pises mene sramota.
koraj
Sta bi tek bilo da Milan nije mrtav? ?
@meepo idi pogledaj sta je maignan braniobu prvom poluvremenu. Milan do 35te minute nije imao suta na gol, cak i komentator govori Inter Maignan 0-0
Asina
Na svijetu ne postoji nijedna ekipa koja može napadati svih 90 minuta.Džeku i Lautara su zaustavili rezervni štoperi Milana.