Komentari (12)

SeoRusilac
Sto nisi promasio?
rodjak
ma ne moras se pravdati,dao si gol,pobjedili ste uzeli premije i OK.Mi smo jedini krivci sto smo danas izgubili.a Ibro te je opravdano prekrizio iz veleza jer nisi bio pouzdan igrac,pravio si puno gresaka u odbrani,sjecam se slomi nogu onom iz Travnika bezveze i iz neznanja
nemozetako
@Duda mislim da sam otkrio tvoj pravi identitet :P
Mica
Jebo mater retardiranu stoga nisi olimpiku dao nego uopo velez degenekti treba nezapamceni dati mrs na selo slino.
nemozetako
Steta zbog prilike koja je 60% mogla odluciti pobjednika ove lude lige. Steta sto ga je zabio iko iz Zvijezde, a kamoli on. Zvijezda je dobila premije od plastike i zapeli su maksimalno, a nasi su se setkali po terenu ko kakve primadone, i msm da je ovo realan rezultat na kraju tekme. Da su odigrali makar jedno poluvrijeme kao protiv Olimpika garantujem da bi im dali 3 komada ko iz picke. Za ovakve timove koji su nam ostali dovoljno je po 50-60 minuta max da se rijesi pitanje pobjednika, i to je recept da se osvoji ova liga. Drugog recepta nema. MUSVDG
StoneIsland
Neka si ga dao, jašta ćeš. Pusti se patetike, kakav najtužniji gol karijere... niko od nas ne radi stvari koje nas čine tužnim. Sve pet. Od danas spuštene glave hodaš ulicama svoga grada. Isto kao i tvoj rođak, Salko. Sve je izdao zbog jednog velikog ništa koji je kupio nekoliko titula i umislio da je veliki klub u pitanju. Tu mrlju nikada neće moći očistiti. Zato će opet u Čapljinu, nije bolje zaslužio. Kao ni ti. Prva liga Federacije je vaš maksimum igračine. Rođeni ne moraju nikada više ući u PL i opet će istinski Mostar disati za njega.
nemozetako
Steta velika drug, ali koliko god on bio kriv, nasi igraci su jos krivlji jer su se setkali po terenu bez ikakve zelje za pobjedom. U ovoj ligi u svakoj tekmi treba odigrati prvo poluvrijeme kao protiv Olimpika i pobjeda od min 2 gola razlike nece doci u pitanje. nazalost oni se umislili da su zvijezde. Ovaj poraz im mora dobro doci da se opamete i dozovu pameti. Nista ovdje jos nije gotovo, ne ocajavaj. MUSVDG