Liverpool razbio Southampton, gostujuća pobjeda Ville, mršav meč na Carrow Roadu

Redsi nemilosrdni na Anfieldu

E. Ganibegović

U terminu od 16 sati odigrane su tri utakmice 13. kola engleskog Premiershipa.

Liverpool je na Anfieldu razbio Southampton rezultatom 4:0.

Diogo Jota je nakon 93 sekunde utakmice doveo domaće u vodstvo. Isti igrač u 32. minuti povisuje na 2:0.

Do poluvremena je domaćin postigao još jedan gol, a strijelac je bio Thiago.

Usporio je Liverpool u drugom dijelu meča, pa su postigli "samo" jedan gol. Strijelac je u 52. minuti bio Van Dijk.

Aston Villa je slavila vrijednu pobjedu na gostovanju kod Crtystal Palacea, bilo je 1:2. Targett je goste doveo u vodstvo u 15. minuti, a pobjedu u 86. potvrdio je McGinn.

Počasni pogodak za domaćina postigao je Guehi u petoj minuti sudijske nadoknade.

Mršavu utakmicu na Carrow Roadu su odigrali Norwich i Wolves. Domaćin je bio nešto bolji rival, imali su šanse preko Gibsona, Gilmoura i Pukkija, no do kraja je ostalo 0:0.

Ranije danas Arsenal je slavio pobjedu od 2:0 protiv Newcastle Uniteda, a od 18:30 na rasporedu je meč Brightona i Leedsa.