Turski komentator pao u trans, spektakularan volej Dala Varešanovića zaludio Tursku!

Fantastičan gol za 1:1

E. Čaušević

Rizespor igra trenutno na svom terenu utakmicu šestog kola turske Superlige protiv Sivasspora, a u centru pažnje nakon prvog poluvremena našao se Dal Varešanović.

Varešanović je nedavno napustio Sarajevo i odlučio je karijeru nastaviti u Turskoj gdje je potpisao za Rizespor i trenutno mu tamo odlično ide.

Mladi veznjak se brzo uklopio u igru svog tima i postao je neizostavan dio početne postave Rizespora.

Domaći nisu najbolje otvorili utakmicu jer je Sivasspor uspio u osmoj minuti da povede sa 1:0 kada je Saiz pogodio mrežu Rizespora.

No, u finišu prvog poluvremena Rizespor se uspio vratiti, a u centru pažnje našao se upravo Varešanović.

Dojučerašnji igrač Sarajeva je u 36. minuti uspio da zabije spektakularan pogodak za 1:1 na sjajnu asistenciju Olawoyina.