Svijet gleda i ne vjeruje - Slovaci deklasirali Lihtenštajn za šest minuta

Tri gola na otvaranju

Bosna i Hercegovina je prije tri dana u Zenici jedva pobijedila Lihtenštajn s 2:1, pa je Slovačka mnogo ozbiljnije shvatila ovog rivala. Večeras su pregazili ovu selekciju i već nakon šest minuta vode s 3:0.

Slovačka nakon šest minuta igre vodi protiv Lihtenštajna s 3:0 uz jedan od najbržih golova ikad postignutih u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

Prvi gol na ovom meču viđen je već nakon osam sekundi. David Hancko je pogodio za 1:0 jednim od najbržih golova u historiji.

OVDJE pogledajte ovaj pogodak.

Samo dva minuta kasnije bilo je 2:0. Ondrej Duda je zatresao mrežu Lohtenštajna nakon loše reakcije odbrane.

Ovdje pogledajte drugi pogodak Slovaka.

Šesti minut donosi treći gol. Ponovo je amaterski reagovala odbrana gostiju, a Robert Mak zabija za 3:0.