Edin Džeko, ali i cijeli stadion u nevjerici zbog lude odbrane golmana nakon bombe Tadića

Nemoguća odbrana

Esmer Oštraković

Sjajnu utakmicu igraju ekipe Fenerbahčea i Ankaragucua i navijači imaju itekako šta da vide.

Nakon prvog poluvremena domaća ekipa ima prednost od 2:1 i to nakon što su napravili preokret.

Gosti su imali prednost od 1:0 nakon što je Cigerci postigao gol sa bijele tačke u 13. minuti.

Sedam minuta kasnije Under je vratio stvari na početak, a u 32. minuti isti igrač postiže gol za preokret.

Svi su bili u nevjerici zbog onog što se dogodilo u 43. minuti ove utakmice.

Naime, Džeko je dodao loptu do Tadića koji je fenomenalno šutirao sa tridesetak metara.

Golman je već bio matiran jer je lopta dobila čudnu putanju, ali onda šok za domaće.

Gostujući golman napravio je ludu odbranu i nekako je kopačkom odbranio udarac Tadića.

Niko na stadionu nije mogao da vjeruje šta se desilo, a u šoku je bio i Edin Džeko čija reakcija najbolje govori kakva je to odbrana bila.

Kako je sve to izgledalo pogledajte OVDJE.

Livaković poklonio gol gostima

Veoma naivan bio je golman Fenerbahčea u uvodnim minutama meča Fenerbahce - Ankaragucu kada je skrivio kazneni udarac jednom slabom procjenom.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Bivši golman Dinama je pogrešno procijenio jednu situaciju, igrač Ankargucua je bio brži te je prvi stigao do lopte, a Hrvat ga je faulirao.

Odmah je bespomoćno Livaković pogledao u nebo svjestan da je napravio grešku zbog koje je sudija bez razmišljanja i potpuno opravdano pkazao na bijelu tačku.