Ronaldinho se ukazao u Tešnju: Eurogol Delića o kojem će se dugo pričati

Za vodstvo TOŠK-a

Eldar Ganibegović

Poluvrijeme je na utakmici 16. kola Prve lige Federacije BiH između TOŠK-a i Radnika.

Tim iz Tešnja vodi s 1:0 nakon prvih 45 minuta, a eurogol je postigao Kenan Delić.

Htio je da uputi centaršut iz slobodnog udarca, lopta vara Mudželeta i završava u mreži gostiju iz Hadžića.

GOOOOL! Kenan Delić je strijelac. TOŠK vodi 1:0.

Posted by NK TOŠK Tešanj on Wednesday, March 16, 2022

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Ovaj gol neodoljivo podsjeća na onaj Ronaldinha protiv Brazila na Svjetskom prvenstvu u Japanu i Južnoj Koreji 2002. godine.