TOŠK u gostima bolji od Bosne

Pripremni mečevi

S. Mlaćo
U prijateljskom meču snage su danas odmjerili NK Bosna Visoko, član Druge lige Centar, i federalni prvoligaš NK TOŠK.

Očekivala se tvrda utakmica na stadionu Luke u Visokom, međutim gosti su prezentovali sjajan nogomet, te su zasluženo slavili 0:3.

Prvo poluvrijeme okončano je vodstvom gostiju 0:2.  strijelci za goste su bili Sejmenović i Mujagić.

U drugom poluvremenu gosti iz Tešnja nastavili su sa sjajnom igrom, te su stigli i do trećeg gola, a strijelac za 0:3 bio je Tabak.

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Visokom pobjedom protiv Bosne, koja se dosta pojačala u ovom prelaznom roku, klub iz Tešnja je pokazao još jednom da ima kvalitete i da će ponovo biti u vrhu federalne lige.