Sjajno prvo poluvrijeme u Banjoj Luci: Vranješ vratio stavi na početak

Viđena dva gola

Admin Čaušević

Odlično prvo poluvrijeme u derbiju 12. kola Premijer lige.

Borac i Željezničar su odigrali sjajnih prvih 45 minuta u kojim su viđena dva gola, a rezultat je 1:1.

Gosti su vodili golom Boje, a u posljednjim minutama Vranješ se pobrinuo da se na odmor ode neriješenim rezultatom.

Najbolji igrač Borca je primio jednu loptu u kaznenom prostoru, namjestio se na lijevu nogu i šutirao neodbranjivo za izjednačenje.

Nema sumnje da nas i u nastavku čeka uzbudljiv susret.

Zaprati FK Željezničar, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: