Anel Ahmedhodžić proživljava novi horor u dresu Bordeauxa

Na vidiku novi potop

Eldar Ganibegović

Anel Ahmedhodžić danas igra svoju drugu utakmicu za Bordeaux.

Bh. defanzivac nakon što je debitovao i odigrao svih 90 minuta u porazu 5:0 protiv Reimsa, u prvoj postavi je i na današnjem gostovanju kod Lensa.

Novi horor proživljava njegov tim, s obzirom na to da je u razmaku od 16 minuta primio tri gola.

Kalimuendo je doveo Lens u vodstvo u 10. minuti,

Kakuta je duplirao vodstvo iz penala 12 minuta kasnije,

da bi Fofana povisio na 3:0 u 26. minuti.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

U 33. minuti Ahmedhodžić je proslavio prvi gol sa svojim novim timom, a na 3:1 je smanjio Elis.

@rm1n
Ne valja mu prva Švedska liga, još prvak bio! Sada lagano u ligu 2, i tako će mu karijera propast, tipično bosanski!!