Messi, Neymar i Mbappe uništavaju večeras Clermont

Već je 2:0

Endin Čaušević

Fudbaleri PSG-a već nakon pola sata igre vode sa 2:0 u gostima protiv Clermonta.

Jasno je da su Parižani veliki favoriti u večerašnjoj utakmici 31. kola Ligue 1, a igrači ovog kluba su to pokazali već nakon 20 minuta utakmice.

Naime, PSG je sa 1:0 poveo već u šestoj minuti kada je Messi asistirao za Neymara koji je pogodio sjajno za 1:0.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

PSG je do drugog gola došao u 19. minuti. Večeras raspoloženi Messi je ponovo upisao odličnu asistenciju, a ovaj put pogodak za 2:0 postigao je Kylian Mbappe.