Sudija je samo prošao pored njega - Muk na Bilinom Polju nakon teške povrede Dizdarevića

Ružne scene sredinom drugog poluvremena

Esmer Oštraković, foto: Dino Kurbegović

Sjajnu utakmicu u okviru 9. kola Prve lige FBiH odigrali su Čelik i TOŠK iz Tešnja na Bilinom Polju.

Nije to bila toliko zanimljiva utakmica, a to najbolje govori činjenica da se sve najzanimljivije desilo u posljednjih dvadesetak utakmice.

Utakmica je završena remijem od 1:1, a oba gola viđena su duboko u sudijskoj nadoknadi utakmice.

Ipak, ružne scene viđene su u 77. minuti utakmice i to nakon neopreznog starta jednog igrača Čelika na Dizdareviću.

Tačnije, dva igrača su bila pored Dizdarevića, ali jedan je bio veoma oštar, te je teško povrijedio igrača TOŠK-a.

Čudno je i to da je sudija Amin Efendić iz Sarajeva bio svega nekoliko metara od Dizdarevića, te je procijenio da faula nije bilo.

Krenuli su žestoki protesti sa klupe TOŠK-a, ali i igrača koji su se nalazili na terenu.

Umjesto da prekine utakmicu i zovne pomoć, Efendić se odlučio dijeliti kartone i raspravljati sa igračima TOŠK-a.

Na kraju je Dizdrarević nakon dugog ukazivanja pomoći na nosilima napustio teren.

Video možete pogledati OVDJE.

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Kada je riječ o golovima, Čelik je do vodstva došao u 94. minuti, a gol je postigao Mašić.

Činilo se da će domaći ostvariti pobjedu, ali TOŠK je u 97. minuti uspio postići gol i uzeti bod.

Zaprati NK Čelik, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
NK Čelik Moje Teme

Ostrakovicu,u kojoj si to skoli ucio rijec :"ZOVNE"? I ti sebe nazivas novinarom????Fujjjjjj!!!!