LIVE: Mišić "skinuo" Bilbiji penal, Drina pobijedila 1:0

Premijer liga BiH, 4. kolo

U nedjelju od 17 sati igraju se preostale dvije utakmice četvrtog kola BHT Premijer lige BiH. Mladost u Bijeljini dočekuje Sarajevo, dok Radnik gostuje u Drini u Zvorniku u utakmici koja je trebala biti odigrana jučer, no pomjerena je zbog nevremena.

KRAJ! Mišić je odbranio penal Nemanji Bilbiji! Golman Mladosti spasio bod za svoj tim, napadač Sarajeva promašio pobjedu!

90. +6: Penal za Sarajevo!

KRAJ u Zvorniku! Drina je savladala Radnika rezultatom 1:0.

90.+4: Mišić je fanatastično odbranio udarac Nemanje Bilbije.

90. +2: Odlična prilika za Mladost. Mladost je imala kontru dva na jedan ali je Duško Stajić bio sebičan, a njegov udarac završio je daleko od gola Bandovića.

90. min: Igrati će se pet minuta sudijske nadokande u meču Mladost - Sarajevo.

90. min: Posljednji trenuci regularnog dijela utakmice u Bijeljini.

67. min: Bilbija je glavom šutirao, a sjajni Mišić opet brani.

66. min: Dobra igra igrača Drine i Radnika u drugih 45 minuta, ali još uvijek je 1:0 za Zvorničane.

63. min: Bilbija imao dvije sjajne šanse, Mišić dva puta sjajno brani, a onda Stojčev puca preko gola.

61. min: Umalo da Sarajevo povede. Korner s desne strane, Bilbija glavom spušta loptu za Dupovca, čiji udarac iz neposredne blizine brani Mišić.

60. min: Radovac glavom nakon ubačaja s desne strane šutira preko gola domaćh.

53. min: Blagojević je ušao umjesto Ramića kod Mladosti.

50. min: Redaju se korneri Sarajeva. Ipak, bez većih prilika.

47. min: Velika prilika za Sarajevo. Duljević je šutirao glavom, ali je lopta otišla pored gola.

46. min: Počela su druga poluvremena u Bijeljini i Zvorniku. Izmjena u Sarajevu, umjesto Barića na terenu je Kovačević.

45. min: Kraj prvog dijela u Bijeljini, Mladost - Sarajevo 1:1.

45. min:  Dobar napad domaćih, Komarčević je bio brži od Barića, prizemno je ubacio pred gol Bandovića, no igrači Sarajeva izbacuju loptu.

45. min: Kraj prvog dijela u Zvorninku, Drina vodi 1:0 protiv Radnika.

44. min: Komarčeviću javna opomena u redovima Mladosti.

44. min: Od 31. minute, kada je Rustemović pogodio, u Zvorniku ništa - ništa.

43. min: Stojčev je meljao, na kraju je ipak dodao loptu do Duljevića na desnu stranu, a ovaj izborio korner.

35. min: U Bijeljini je još uvijek 1:1. Sarajevo nešto više ima loptu u svojim nogama.

31. min: GOOOL! Rustemović je postigao gol za vodstvo Drine nakon ubačaja Radovića.

28. min: Drina konkretnija, ali u Zvorniku još bez golova. Domaći su prijetili preko Đerića, ali je Bodiroga odbranio.

24. min: GOOOL! Stojčev je izjednačio na 1:1!

22. min: Barić se pokušao graditi u šesnaestercu Sarajeva, no izgubio je loptu, te je napravio penal nad Komarčevićem, koji je i realizirao penal.

22. min: GOOOL! Mladost vodi!

18. min: Kakva šansa za bordo tim! Duljević je ubacio s desne strane, Bilbija natrčao i raspalio volej sa svega sedam metara, ali lopta ide preko gola.

14. min: Velkoski je s lijeve strane dodao do Stojčeva, koji je odmah pucao, no nije to bio jak šut, pa domaći golman lako hvata loptu.

10. min: U Zvorniku nema golova, mada je bilo šansi.

9. min: Komarčević puca iz slične pozicije kao Dabić ranije, ali pogađa vanjski dio mreže.

8. min: Dabić je pucao iskosa s lijeve strane, Bandović brani.

3. min.: Prva opasnija sutacija pred golom Mladosti. U prilici je bio Nemanja Bilbija, ali je napadač Sarajeva slabo šutirao.

1. min.: Startala je i utakmica u Zvorniku izmmeđu Drine i Ranika koja je jučer prekinula zbog loših vremenskih uslova.

1. min.: Počeo je susret u Bijeljini. Prvi sa centra krenuli su fudbaleri Sarajeva.

Mladost - Sarajevo  1:1 (Komarčević 22 - penal/ Stojčev 24)

Mladost: Mišić, Dabić, Zelić, Ramić, Trifković, Vasić, Komarčević, Ristić, Vuković, Jevtić, Mazić.
Sarajevo: Bandović, Protić, Barić, Stojčev, Velkoski, Duljević, Berberović, Dupovac, Cimirot, Radovac, Bilbija.

Drina - Radnik 1:0 (Rustemović 31)

Drina: Maksimović, Uzelac, Radović, Rustemović, Ivanović, Filipović, Kikić, Kostić, Vasić, Lazarević, Đerić.
Radnik: Bodiroga, Memišević, Miović, Kunić, Hasanović, Ćosović, Lazić, Vučinić, Ostojić, Mašić, Galešić.

Zaprati FK Mladost Doboj Kakanj, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: