Hajduk slavio u Sofiji, Apollon čeka protivnika

Fudbaleri Hajduka plasirali su se u treće pretkolo Evropske lige. Splitski klub je večeras u Sofiji savladao Levski s 2:1 i s ukupnim rezultatom od 3:1 prolazi dalje.

Svi golovi su postignuti u posljednjih 20 minuta. Bus je u 69. minuti donio prednost Levskom, ali je Hajduk preko Ohandze i Ercega došao do preokreta i pobjede u ovom meču.

Kiparski Apollon je i u drugom meču pobijedio moldavsku Zariju. Danas su na gostovanju slavili s 2:1, a ovaj tim će čekati pobjednika eča između Širokog i Aberdeena.

Makedonski Rabotnički je ispao od Dinama iz Minska porazom od 3:0, dok je Škednija izbacila Helsinki.