Leipzig dvaput vodio, na kraju osvojio samo bod

Bundesliga

U meču Leipziga i Borussije Moenchengladbacha u 4. kolu njemačke Bundeslige nije bilo pobjednika (2:2).

Leipzig je vodio u dva navrata protiv gostiju iz Moenchengladbacha, ali nije na kraju slavio pobjedu.

Werner je u 17. minuti bio strijelac za prvo vodstvo Leipziga, no u 25. minuti Hazard s penala vraća stvari na početak. Šest minuta kasnije Augustin je strijelac za 2:1 prednost Leipziga.

Novo izjednačenje u 61. minuti, kada se i Stindl upisao u strijelce, da bi do kraja meča Keita dobio direktan crveni karton, ali se rezultat više nije promijenio.

Za Leipzig je ovo sedmi bod, dok Borussia ima pet bodova.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Bundesliga, 4. kolo:

RB Leipzig - Borussia M. 2:2 (Werner 17, Augustin 31/ Hazard 25 - penal, Stindl 61)