Malaga s dva igrača manje do pobjede nad Athleticom

Pobjeda Malage

Fudbaleri Malage savladali su večeras na svom terenu ekipu Athletic Bilbaa s 1:0 u susretu prvog kola španske Primere.

Oba poluvremena donijela su po jedan gol Nakon nekoliko pokušaja s obje strane,  Malaga je u 35. minuti susreta došla do vodstva.

Golman gostiju Gorka Iraizoz je napravio penal, a Luis Alberto tek iz drugog pokušaja pogađa za prednost Malage od 1:0 u ovom susretu.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a u nastavku su gosti iz Baskije uspjeli da dođu do jednog boda.

Malaga je u finišu ostala bez dva igrača. Duda i Antunes su isključeni, ali je Malaga uspjela sačuvati prednost, te su došli do tri boda.