PSG s igračem manje nadigrao Bordeaux

Parižani bolji u derbiju

U derbiju kola francuskog šampionata PSG je na Parku prinčeva savladao Bordeaux rezultatom 3:0.

Iako su Parižani zbog isljučenja Van der Wiela od 27. minute igrali s igračem manje na kraju su u zadnjim sekundama prvog poluvremena uspjeli povesti. Nakon dosuđenog jedanaesterca, siguran realizator bio je Lucas.

Domaći tim nastavio je igrati ofanzivno i u drugom poluvremenu, a do drugog pogotka stigao je opet preko jedanaesterca kojeg je uspješno izveo Lucas, da bi u 81. minuti Lavezzi postavio konačnih 3:0.

PSG je nakon današnje pobjede i dalje drugoplasirani tim francuske lige, dok je Bordeaux na trećoj poziciji.