St. Etienne i Rennes idu u vrh, Prcić nije igrao

Ligue 1, 16. kolo

Teme:

U srijedu navečer igraju se utakmice 16. kola francuske Ligue 1.

Rennes, u čijim redovima opet nije bilo bh. reprezentativca Sanjina Prcića, slavio je s 2:2 u Nici i došao na četvrto mjesto. N’Tep je najprije pogodio u 12. minuti za 0:1, da bi na 2:0 povisio Konradsen u 49. minuti. Utješni gol za Nicu postigao je Cvitanich u 83. minuti.

Saint-Etienne je sa 2:0 slavio u Montpellieru, te je došao na treće mjesto sa 29 bodova. Pogba i Baysse su bili strijelci.

Guingamp je osvojio važna tri boda u meču sa Caenom (5:1) u derbiju začelja. Mandanne je s dva gola predvodio domaće, dva gola postigao je i Beauvue, a jedan Giresse. Yahia je na drugoj strani bio jedini strijelac.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Duel Metza i Bordeauxa završen je rezultatom 0:0, a Bastije i Eviana rezultatom 1:2.

Ligue 1,16. kolo:
Bastia - Evian 1:2 (Abdallah 35 - ag/ Wass 65, N'Sikulu 83)
Guingamp - Caen 5:1 (Mandanne 4, 62, Giresse 21, Beauvue 60 - penal, 78/ Yahia 17)
Metz - Bordeaux 0:0
Montpellier - St. Etienne 0:2 (Pogba 22, Baysse 43)
Nice - Rennes 1:2 (Cvitanich 83/ N’Tep 12, Konradsen 49)