Veliki preokret Monaca u Montpellieru

Kneževi od 0:2 do 3:2

Velikim preokretom Monaco je u Montpellieru stigao do pobjede (3:2) u meču sedmog kola francuske Ligue 1.

Montpellier je imao 2:0 na poluvremenu, a tim iz Kneževine u nastavku je ipak s tri gola stigao do pobjede.

No, krenimo redom. Congre je u 26. minuti postigao pogodak za vodstvo domaćih, a Carrillo autogolom donosi 2:0 Montpellieru u završnici prvog dijela.

Igrala se 56. minuta kada je Coentrao, pojačanje Monaca iz Reala, smanjio na 2:1, da bi Lemar desetak minuta kasnije pogodio za 2:2.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

U samoj završnici gužva u šesnaestercu Montpelliera, Coentrao je iznudio penal, a Fabinho pogodio s bijele tačke za trijumf Kneževa.

Montpellier ostaje na dnu sa samo jednim bodom iz sedam kola, onaco je sada 10 sa 11 bodova.