Sloboda neporažena na Policama

Po bod za oba tima

H. Zilić

U 14. kolu Premijer lige BiH, Leotar je na svom terenu dočekao ekipu Slobode.

Na trebinjskim Policama je viđena borbena utakmica, a konačan rezultat je bio 1:1.

Duel u Trebinju u prvom poluvremenu nije ponudio puno prilika pred golom, ali uzbuđenje smo vidjeli u desetoj minuti.

Sudija Gigović je Karišiku pokazao drugi žuti karton zbog udarca laktom Milića i gosti su ostali s igračem manje.

Nakon toga uspavanka na Policama do 44. minute, kada su gosti zaprijetili.

To je bila velika šansa za Tuzlake. Maksimović izlazi sam pred Vukanovića, dva puta je fudbaler gostiju imao šansu da ugrozi gol domaćeg tima, ali Vukanović oba puta brani i na odmor se odlazi pri rezultatu 0:0.

U nastavku bolji fudbal na Policama. Leotar je bio nešto konkrentiji, a izdvaja se šansa Todorovića u 58. minuti, ali Bukvić brani njegov pokušaj.

Bolju igru u nastavku domaći krunišu u 72. minuti, kada je Aćimović pogodio za 1:0 i veliko slavlje domaćih fudbalera.

Kada se činilo da će Leotar upisati tri boda, golman Vukanović pravi veliku grešku u 89. minuti, Ramić postiže gol za 1:1 i Sloboda se na kraju iz Trebinja vraća sa jednim bodom.

Ovome dodajmo da je u 87. minuti isključen trener Leotara, Brnaislav Krunić.

LEOTAR - SLOBODA 1:1 (Aćimović 72'/Ramić 89')

LEOTAR: Vukanović, Milović, Milić, Paranos, Sekulović, Aćimović, Maksimović, Đurić, Arsić, Bosančić, Zec.

SLOBODA: Bukvić, Jusić, Čivić, Beganović A., Husejinović, Beganović Dž., Alić, Maksimović, Osmić, Balić, Karišik.

Zaprati FK Sloboda, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Sloboda Moje Teme

user1585252255
Ima Boga ! Samo Sloboda!
13 1
kurjak
I kad se sudijama napravi sačekuša onda je problem.Nemoj sudija praviti problem i nemaš se čega bojati.