U Napulju ništa novo: Razočarenje na debiju za Gattusa
Foto - EPA

Poraz od Parme

Napoli je u 16. kolu italijanske Serije A poražen od Parme na San Paolu rezultatom 1:2.

Odlazak Carla Ancelottija i dolazak Gennara Gattusa na klupu za sada nije donio pozitivan šok za igrače Napolija, pa je Parma odnijela tri boda.

Gosti su odlično otvorili meč i u četvrtoj minuti su golom Kuluševskog dolaze do prednosti od 0:1.

Potom je uslijedila dominacija Napolija. Ipak, domaći tim je tek uspio stići u 64. minuti kada je Milik pogodio za 1:1.

Do kraja ataci domaćeg tima. Međutim, Parma je napravila jednu kontru i golom Gervinha u nadoknadi vremena došla do pobjede od 1:2.