Bordo tim šesticom počastio Vezire

Premijer liga, kadeti, 21. kolo

Kadeti Sarajeva uvjerljivom pobjedom od 6:0 nad Travnikom zadržali su šest bodova prednosti nad gradskim rivalom Željezničarom.

Bordo momci su pregazili Vezire na Koševu, a do vodstva su stigli već nakon 13 minuta igre kada Halavać pogađa za 1:0.

Zatim je Hadžić s dva gola povećao prednost na 3:0, da bi Smajlagić postigao gol za 4:0 u 51. minuti. Vezire je dovršio Agić s dva gola za konačnih 6:0.

Željezničar je uvjerljivo savladao na gostovanju Drinu s 3:0.

Sva tri pogotka Plavi su postigli u drugom poluvremenu. Mujagić je načeo Drinu, da bi potom Šubo i Šehić dovršili posao za uvjerljivih 3:0.

Široki je pogotkom Leke savladao Borac u Banja Luci (1:0), dok je Zrinjski slavio pobjedu u Tuzli s 2:1.

Kadetska Premijer liga, 21. kolo:

Drina - Željezničar 0:3 (Mujagić 53', Šubo 58', Šehić 66')
Vitez - Radnik 0:1 (Žarić 26')
Sloboda - Zrinjski 1:2 (Smajić 36' / Šunjić 41', Klarić 64')
Zvijezda - Slavija 1:0 (Mujkić 22')
Borac - Široki 0:1 (Leko 73')
Velež - Olimpic 0:3 (Bukva 14', Mandal 17', 19')
Mladost - Čelik 0:5 (Mašić 31', 47', Jahić 43', Bašić 56', Šišić 62')
Sarajevo - Travnik 6:0 (Halavać 13', Hadžić 20', 32', Smajlagić 51', Agić 62', 79')