Centar na Mojmilu deklasirao Nevesinje

Nova pobjeda Sarajlija

S. Mlaćo

Susretom između MNK Centar i KMF Nevesinje u dvorani "Ramiz Salčin" na Mojmilu kompletirano je 4. kolo Premijer futsal lige BiH.

Centar je sasvim očekivano slavio 7:2, te tako upisao četvrtu pobjedu u isto toliko kola.

Već nakon prvog poluvremena Sarajlije su vodile 4:0 i bilo je jasno pitanje pobjednika. Pogađali su Sipović, Mulahmetović, Handžić i Tahirović.

U drugom poluvremenu još tri pogotka u mreži gostiju i dva domaćina. Nevesinje je smanjilo na 4:2 preko Miličevića i Trutine, a na 5:2 je povisio danas sjajni kapiten Mulahmetović. Do kraja dva pogotka Muminovića za konačnih 7:2.