Metalleghe BSI remizirao u prvom pripremnom meču

Jajčani bolji u drugom poluvremenu

S. Mlaćo

Nogometaši Metalleghea jučer su otputovali u Čitluk, a već danas odigrali prvu pripremnu utakmicu.

Rival je bio RNK Split, a susret je završen 2:2. Splićani su bolje otvorili meč te nakon prvih 45. minuta imali vodstvo od 2:0. Oba puta nakon katastrofalnih grešaka odbrane Jajčana pogodio je Jovanović.

U drugom poluvremenu ipak druga priča. Metalleghe se budi, pa u 75. minuti Amil Dilberović smanjuje na 2:1. U 83. minuti novajlija u redovima bh. premijerligaša Antonio Vidović iz jedanaesterca pogađa za 2:2.  Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao.

NK Metalleghe BSI - RNK Split 2:2 (0:2)