Platanias bolji od Panathinaikosa, Dilaver ostao na klupi

Iznenađenje u Super ligi Grčke

S. Mlaćo

U večerašnjem duelu odgođenog prvog kola Super lige Grčke snage su odmjerili Platanias i Panathinaikos, a domaći su iznenađujuće slavili sa 1:0 (0:0).

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, a domaći su diktirali tempo igre te stvorili više ozbiljnih prilika. Odlučujući pogodak viđen je 74. minuti kada kamerunski branič Yaya Banana matira Vlachodimosa.

Do kraja utakmice nije bilo promjene rezultata, te su domaći slavili minimalnu pobjedu. Bh. internacionalac Haris Dilaver svih 90 minuta proveo je na klupi Plataniasa.

Platanias je trenutno na devetom mjestu sa 17 osvojenih bodova, dok je Panathinaikos na trećem sa 22 osvojena boda.