Rankić: Ostvarili smo veoma bitnu pobjedu

Fudbaler Jedinstva nakon trijumfa protiv Glasinca

M. Jakovljević

Ekipa Jedinstva je u okviru sedmog kola Druge lige RS grupa Istok slavila na svom terenu protiv Glasinca rezultatom 2:1.

Za domaćina su pogađali Teodorović u 68. i Nukić u 77. minuti susreta, dok je za Glasinac siguran bio Jokić u 72. minuti susreta s bijele tačke.

"Odigrali smo solidno i ostvarili zlata vrijednu pobjedu koja nas je bacila prema vrhu tabele. Pribojavali smo se kada je protivnik izjednačio, ali se Nukić pobrinuo za pobjedu", rekao je Vladimir Rankić, fudbaler Jedinstva.