Šamački Borac i Modriča slavili kod kuće

Druga liga RS - Zapad

Ovog vikenda odigrani su susreti sedmog kola Druge lige RS - Zapad.

Vodeći Borac je u Šamcu upisao svoju petu pobjedu. S 2:0 je savladao BSK, a strijelci su bili Arsić u 10. i Dujmušić u 94. minuti. Drugoplasirana Modriča je istim rezultatom slavila protiv Liješća, pogađali su Prljeta u sedmoj i Lukić u 38. minuti.

Ozren je nadigrao Jedinstvo i slavio sa 3:0. Strijelci su bili Sofrić u 50., Simić u 51. i Lukić u 69. iz penala. Sloga je u Doboju poražena od Mladosti. Ilić je s dva gola donio pobjedu gostima.

Borac je u Dubici s 4:1 savladao Ljubić. Strijelci za domaće bili su Pralića, Đurašinović, Reljić i Adžić, a Žižak za goste iz penala u 81. minuti. U duelima Minerala i Župe, te Laktaša i Omarske postignuto je po šest golova. U prvom duelu rezultat je glasio 3:3, dok je Omarska u Laktašima slavila sa 4:2.

Druga liga RS, Zapad, 7. kolo:
Modriča - Liješće 2:0 (Prljeta 7, Lukić 38)
Borac Šamac - BSK 2:0 (Arsić 10, Dujmušić 94)
Ozren - Jedinstvo 3:0 (Sofrić 50, Simić 51, Lukić 69 - penal)
Mineral - Župa 3:3 (Prodić 25, Simić 92, 94/ Radić 57, 70, Trivić 60)
Borac - Ljubić 4:1 (Pralica 45, Đurašinović 33, Reljić 30, Adžić 74/ Žižak 81 - penal)
Sloga Doboj - Mladost 0:2 (Ilić 42, 48)
Laktaši - Omarska 2:4 (Matić 63, Stamenković 85/ Grahovac 6, Kecelj 20, Jaćimović 58, 67)