Slavija deklasirala Zvijezdu 09

Prva liga RS

D. Vejo

Fudbaleri Slavije iz Istočnog Sarajeva večeras su na svom terenu bili bolji od ekipe Zvijezde 09 rezultatom 4:0 (3:0).

Prvo poluvrijeme može se reći kao iz bajke za tim iz I. Sarajeva. Čak tri gola su postigli domaćini. Za 1:0, pogodio je Milenković u 15. minuti susreta, dok je isti igrač prednost duplirao u 29. minuti. Za mirnu završnicu i 3:0, pobrinuo se Radosavljević U 34. minuti prvog dijela.

U drugom poluvremenu domaćin je spustio gas. Mreže su mirovale sve do 84. minute meča kada za velikih i konačnih 4:0 pogađa Bošković koji donosi tri zlata vrijedna boda Slaviji.