Zvezda bolja od Mega Vizure, Mitrović i Marjanović blistali

ABA liga, 2. kolo

Očekivano su košarkaši Crvene zvezde savladali Mega Vizuru (92:77) u četvrtom kolu ABA lige.

U veoma efikasnoj utakmici Zvezda je upisala četvrtu pobjedu, te je jedina ekipa koja je uz Budućnost i dalje na maksimalnom učinku.

Najefikasnija bila je prva četvrtina, u kojoj je Mega slavila sa 29:26. Zvezda narednu dionicu dobija sa 25:15, te s prednošću ulazi u drugo poluvrijeme.

Do kraja se Mega više nije uspjela vratiti, pa su crveno-bijeli slavili pobjedu. Megi je ovo bio drugi poraz.

Luka Mitrović je ubacio 27 poena, Boban Marjanović 20 poena, a dvocifren je bio još i Marcus Williams sa 10 poena. U gostujućem sastavu Jokić je ubacio 17 poena.