Španci na koljenima: Pique dobio crveni karton

Sjajni golovi Brazilaca

Teme:

Crveni karton je u 68. minuti dobio Gerard Pique zbog prekršaja nad Neymarom.Brazil vodi već sa 3:0. Na otvaranju drugog poluvremena je svojim drugim golom na 3:0 povisio Fred. Ramos je zatim promašio penal.

Ramos fail by sph23
Pique sent off by sph23

BR 3-0 SPA by sph23

Brazil je u finišu prvog poluvremena golom Neymara povećao prednost na 2:0. Fantastičan gol je postigao Neymar.

BRA 2-0 ESP by Hoyno306

Brazil od druge minute vodi protiv Španije sa 1:0 u finalu Kupa konfederacija, a sjajan gol postigao je Fred.

Nakon ubacivanja sa desne strane, Freda su oborili defanzivci Španije, a napadač Karioka se sjajno snašao, te je sa zemlje pogodio za 1:0.