Boca ponižena, dva fenomenalna pogotka San Lorenza

San Lorenzo slavio 4:0

A. Beganović

U utakmici argentinskog Superkupa San Lorezno je sa pomalo nestvarnih 4:0 nadigrao Boca Junorse.

Iako se u duelu Boce i San Loreza očekivalo mnogo neizvjesnosti, utakmica je od 44. minute krenula u jednom smjeru.

Do pomenutog minuta nije bilo golova, a onda je Belluschi fenomenalnim pogotkom doveo San Lorezno do prednosti.

Do 74. minute rezultat se nije mijenjao, a onda je Barrientos udvostručio prednost San Lorezna. Devet minuta kasnije isti igrač postiže još jedan pogodak, a u 89. minuti Blandi zabija za konačnih 4:0.

U video prilogu pogledajte pogotke sa ove utakmice, a posebnu pažnju obratite na prvi i treći pogodak.