Dinamo i Partizan potvrdili prolaz

Liga prvaka, 2. pretkolo:

Fudbaleri zagrebačkog Dinama i beogradskog Partizana lagano su se plasirali u treće pretkolo Lige prvaka.

Oba tima su večeras upisala nove pobjede nad litvanskim Žalgirisom, odnosno HB Torshavnom sa Farskih Ostrva.

Dinamo je kao gost slavio rezultatom 2:0, te s ukupnih 4:0 idu dalje. Nakon prvih 45 minuta golova nije bilo, ali na otvaranju drugog poluvremena za samo četiri minute Modri postižu dva pogotka. Strijelci su Soudani i Šimunić za konačan rezultat od 2:0.

Protivnik Dinama u trećem pretkolu je danski Aalborg...

Partizan je s 3:1 savladao HB Torshavn na Farskim Ostrvima...

Domaći tim je odigrao bolje prvo poluvrijeme, te su pogotkom Warduma iz 35. minute imali prednost od 1:0 na poluvremenu. Ipak, u nastavku Ninković, Lazović i Grbić okreću rezultat, te je Partizan prošao dalje...

Maccabi Tel Aviv - Santa Coloma 2:0
TNS - Slovan Bratislava 0:2
Torshavn - Partizan 1:3
Skenderbeu - Bate 1:1
Žalgiris - Dinamo Zagreb 0:2
Debrecen - Cliftonville 2:0
Celtic - Reykjavik 4:0

Zaprati GNK Dinamo Zagreb, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: