Kodro strijelac, ali Osasuna pokazala da je najlošija u ligi

Postigao šesti gol u sezoni

Bh. reprezentativac Kenan Kodro danas je bio strijelac za Osasunu koja je remizirala sa Gijonom rezultatom 2:2.

Domaći tim je poveo u 19. minuti autogolom Merea, iako je pogodak prvobitno bio pripisan Kenanu Kodri.

Ipak, naš fudbaler se u 72. minuti uspio upisati u strijelce i dovesti Osasunu do sigurnog vodstva od 2:0 i tada se činilo da će domaći osvojiti sva tri boda.

Ipak, Osasuna je u dvije minute uspjela primiti dva gola i time još jednom potvrdila da je s razlogom najlošiji tim u La Ligi.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Canella je u 79. pogodio za 2:1, da bi Castro u 81. postavio konačan rezultat utakmice.

Osasuna je i dalje posljednjeplasirani tim tabele sa svega 18 bodova nakon 33 kola, dok je Gijon 18. sa pet bodova više.