Novi gol Zeca, Rijeka preokretom do bodova

HNL, 12. kolo

Nogometaši Rijeke upisali su novu pobjedu u HNL-u. S 3:1 su savladali Istru u 12. kolu.

Rijeka je bila bolja tijekom svih 90 minuta, ali je morala u nastavku juriti gol zaostatka. Tomić je u finišu prvog dijela doveo goste iz Pule u vodstvo.

Uspijeva Rijeka preko Jajala da izjednači u devetoj minuti nastavka. Kramarić je u 71. zabio za potpuni preokret.

I onda, u samoj završnici utakmice, bh. napadač Ermin Zec, koji je u igru ušao s klupe, matirao gostujućeg golmana za konačnih 3:1.

Dinamo je lider s 32 boda, Rijeka sada ima 28 boda, dok Istra ostaje na sedmom mjestu sa 11 bodova.