Parižani uvjerljivi

Preokret PSG-a, jako čudan i lijep gol Di Marije

Teme:

PSG je u osmom kolu francuske Ligue 1 slavio s 4:1 kod Nantesa.

No nije se dalo naslutiti da će Parižani doći do nove pobjede nakon prvih 45 minuta, pošto je domaćin imao 1:0. Strijelac gola bio je Bammou u 11. minuti.

Samo što je počelo drugo poluvrijeme, Ibrahimović je izjednačio na 1:1, a PSG je u zadnjih 20 minuta postigao čak tri gola.

Prvo je rezervista Cavani pogodio na asistenciju Di Marije, pa se Di Maria u 80. sam upisao u strijelce, a njemu je, baš kao i Aurieru u 90. minuti, asistirao Pastore.

PSG je lider sa 20 bodova, dok je Nantes tek 17. sa sedam osvojenih bodova.