Rijeka slavila u Kranjčevićevoj

HNL, 19. kolo

Fudbaleri Rijeke danas su u okviru 19. kola HNL-a savladali momčad Zagreba rezultatom 2:1.

Tim Matjaža Keka do vodstva je došao već u prvoj minuti susreta, a strijelac je bio Sharbini koji je nakon ubačaja Ivančića spretno matirao domaćeg golmana Livakovića.

Odgovor Pjesnika stigao je u 23. minuti, kada je Stepčić izjednačio, da bi pitanje pobjednika u 63. minuti riješio Štiglec koji je nespretno reagirao i poslao loptu u vlastitu mrežu.

Na zimsku pauzu Rijeka ide s drugog mjesta sa sedam bodova manje od vodećeg Dinama, a deset više od trećeplasiranog Hajduka.