UŽIVO: Real je 11. put prvak Evrope!

Finale Lige prvaka

Real Madrid i Atletico Madrid igraju finale Lige prvaka na stadionu San Siro u Milanu.

Vasquez za 1:0

120+2' - Završen je i drugi produžetak. Gledat ćemo penale!

120' - Vasquez je imao posljednju priliku na utakmici. Predugo se namještao i propala je dobra šansa za Real

119' - Sve smo bliže jedanaestercima.

105' - Kraj prvog produžetka. I dalje je 1:1.

94' - Real prijetio preko Casemira  i Ronalda, ali Oblak siguran.

90' - Igraće se produžeci.

80' - GOOOOOOOOL. Carrasco je pogodio za 1:1.

79' - Dvije velike šanse za Real, Oblak brani udarac Ronalda, a udarac Balea izbačen s gol-crte.

71' - Velika šansa za Karima Benzemu. Ipak, Oblak sjajno brani.

60' - Još dvije šanse za Atletico. Koke i Saul dobro šutiraju, ali pogodaka nema.

54' - Savić u sjajnoj šansi, ali ni on nije uspio pogoditi.

47' -  Griezmann je pogodio prečku. Kakva šansa je to bila.

47' - Penal za Atletico.

45' - Kraj prvog poluvremena. Real vodi s 1:0 pogotkom Ramosa.

42' - Ponovo Griezmann, ponovo slabo, ovaj put pored gola.

39' - Novi šut Griezmanna. Preslabo za Navasa.

33' - Prvi ozbiljniji pokušaj Atletica. Griezmann je pokušao sa 20-ak metara, ali pravo u Navasa.

23' - Sredina igre u prvom poluvremenu. Kraljevi vode s 1:0.

15' - GOOOOL. Real vodi pogotkom Ramosa.

10' - Carvajal je prvi igrač sa žutim kartonom.

6' - Velika šansa za Real. Nakon ubacivanja Balea Casemiro s nekoliko metara ne pogađa. Tačnije, Jan Oblak nevjerovatnom odbranom spašava Atletico.

1' - Počeo je meč...

Treneri Zinedine Zidane i Diego Simeone su se odlučili za igrače koje će na teren poslati od prve minute.

Real Madrid: Navas, Pepe, Ramos, Ronaldo, Kroos, Benzema, Bale, Marcelo, Casemiro, Carvajal, Modrić.

Potražite više informacija na temu Liga prvaka:

Atletico Madrid: Oblak, Godin, Luis, Koke, Griezmann, Torres, Fernandez, Gabi, Savić, Saul, Juanfran.

Zaprati Real Madrid, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: